Červen v ZŠS I.

Poslední měsíc školního roku nám rychle utekl. Nejprve jsme oslavili Den dětí, a to sportováním na školním hřišti. Během projektového dne MKV jsme se seznámili s romskou kulturou. Vyzkoušeli jsme si tanec a vyrobili romskou vlajku. Ve výtvarné výchově jsme kreslili obrázky s letní tematikou. Sluníčka i jahody ozdobily naši třídu. Při práci s papírem jsme si vylepili koláž s lodičkou. Na závěr měsíce jsme se úspěšně zúčastnili Netradičního 4boje speciálních tříd. A nyní si rozdáme vysvědčení a jsou před námi prázdniny. Tak „Ahoj v září a krásné léto i vám!“

Mgr. Pavla Bišková